.

.

27-42 LCD LED ТВ Кат Штанд Планината Монитор Носителот на Екранот на ТВ Заградата TD500 max вчитување 30 килограми.

27-42 LCD LED ТВ Кат Штанд Планината Монитор Носителот на Екранот на ТВ Заградата TD500 max вчитување 30 килограми.

DEN 1774.00
DEN 2016.00

Од стоката
Во магацинот


LCD LED Монитор ТВ Планината Екранот Кат Мирување
ТВ големина : 27"~42" Тилт : -5°~15° Вртливата : ±90° Ротација : ±5° Висина : 100cm VESA : 75x75mm, 100x100mm, 200x200mm Max. Капацитет : 30kgs.
Pls answer : ___________________________ note : сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата! Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!! Царинските Давачки и Даноци кои се, исто така, не се вклучени во превозот цена!!!

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-TD500
Бренд Име:
dsupport
Тип:
кат мирување
Производи во категоријата