.

.

За Acer Стремат 5241 5332 5334 5516 5517 5532 5534 Лаптоп НАС Црна Тастатура

За Acer Стремат 5241 5332 5334 5516 5517 5532 5534 Лаптоп НАС Црна Тастатура

DEN 1108.80

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : Acer Стремат 5516 5517 5532 5534 тастатура Црна НАС
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
MP-08 G 63 SU-6983 P/N : PK130 EI 1А 06 S/N : 0 G 186104131 M
Компатибилни Модели : ACER Стремат 5516 5517 5532 5534 5732 Серија
Emachines E525 E625 E627 E725 E527 E 727 G 420 G 430 Г 520 G 525 Г 630 G 630 G Серија
Acer Стремат 5241 5541 5541 G 5732 Z 5732 G 5334 5734 Серија

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
За Acer Стремат 5241 5332
Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
НИ Стандард
Производи во категоријата