.

.

Голема Големина Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Материјал Воздух Крварење за Крава, Degassing Дефлација за Добиток

Голема Големина Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Материјал Воздух Крварење за Крава, Degassing Дефлација

DEN 1104.00

Од стоката
Во магацинот

Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Забелешки 1. Продавачот Ветување * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Фото Шоу
За Нас * Добредојде на нашата продавница. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Според нашето искуство, обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. * Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга, сигурен кредитна стои е нашата начело. Ние не се одговорни за било обичај оданочување ако се применуваат во некои земји(ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји). Враќање Забелешки : 1. Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даваат пофалби. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Добиток
Број На Модел На:
ХЛ-П8
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Местото на Оригиналот:
Jiangsu Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Објектот:
Крава Крварат Брадавица
Карактеристики:
Едноставна операција, Лесна за употреба
Материјал:
храна одделение од нерѓосувачки челик материјал
Производи во категоријата