.

.

10PCS/МНОГУ RHRG1560 D92-02 BU4508DX BU2527DX TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ RHRG1560 D92-02 BU4508DX BU2527DX TO3P ДА-3P

DEN 473.00
DEN 498.24

Од стоката
Во магацинот

Ако навистина имаат тешкотии плаќања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем. Злоупотреба или неправилна инсталација на делумните резултати во 5, нашата гаранција не се применува на кој било производ што физички оштетувања или нормални работни услови на Обединетите Нации. 3, ако имате посебни барања за било на деталите на проектот, тогаш вашата цел. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. Плаќање 1. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. Ви благодариме за вашето време. 2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина, Хонг Конг.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат. Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет. 2, нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. Потсетиме 1, за вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 3, објектот ќе биде транспортирана 3 дена по уплата.- Ние нудиме бесплатна поправка служба во рок од една година од датумот на купување.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата.

Таа е поголема од информацијата

боја:
RHRG1560 TO3P, D92 02 TO3P, BU4508DX TO3P, BU2527DX TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата