.

.

10pcs/многу SP200 SP201 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh Aficio СП 200 201 200N 210 212Nw 201SF 200SF 202S 200S 210SF 220 Ресетирате Чип

10pcs/многу SP200 SP201 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh Aficio СП 200 201 200N 210 212Nw 201SF 200SF 202S 200S 210SF

DEN 392.64

Од стоката
Во магацинот


Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Методи За Плаќање
1.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот. Ви благодариме.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.Ве молиме undersatand,ви благодарам.10pcs/многу SP200 SP201 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh Aficio СП 200 201 200 N 210 212 Nw 201 SF 200 SF 202 S 200 S 210 SF 220 Ресетирате Чип
Бренд Име : За Ricoh
Чип Тип : Тонер Чип
Чип Функција : Компатибилни Нови
Чип Модел : SP200
Боја : Црна
Страница Принос : 2600 страници
Чип Верзија : Во Светот
Машина Модел : Aficio СП 200 201 200 N 210 212 Nw 202 SF 201 SF 200 SF 202 S 201 S 200 S 210 SF 210 SU 220 Nw 220 SFNw 220 SNw 220 NW 220 SFW 220 SNW
Пакет Содржина :
10pcs x Црн тонер чипови
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо. Повратни информации
1.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
По-продажбата на услугата. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Таа е поголема од информацијата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
RICOH
Број На Модел На:
sp200
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Име на производ:
10pcs/многу SP200 SP201 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh Aficio СП 200 201
се користи во:
СП 220Nw СП 220SFNw СП 220 220SNw
боја:
Црна
Страница Принос:
2600 страници
верзија:
Светот
Употреба во :
СП 200 201 200N 210 212Nw 202SF 201SF 200SF 202S 201S 200S 210SF 210SU
Количина:
10pcs/многу
Дефект го оценувате :
Помалку од 0.1%, со строга контрола на квалитетот
брза испорака:
Во рок од 2-3 работни дена по плаќање
Чип функција :
компатибилен нови
Производи во категоријата