.

.

4pcs Нов Бренд Нивото на Маслото Сензор 1J0907660B За ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф MK4 Passat Б5 AUDI A4 A6 СЕДИШТЕ, шкода

4pcs Нов Бренд Нивото на Маслото Сензор 1J0907660B За ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф MK4 Passat Б5 AUDI A4 A6 СЕДИШТЕ,

DEN 1982.00
DEN 2714.88

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Опис
● Име на производ : Сензор за Притисок
● Дел Бр.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации . Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.

Таа е поголема од информацијата

Чувствителност:
Притисок Сензор
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Повторливост:
1J0907660B
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Автомобил Производител:
BMW
Производителот Дел Број:
1J0907660B
Производи во категоријата