.

.

Резервни бесплатен превозот мото делови Завртки Toppers Капи за Харли Дејвидсон 1996-2006 Роуд Кинг Twin Cam FLH Модел CHROMED

Резервни бесплатен превозот мото делови Завртки Toppers Капи за Харли Дејвидсон 1996-2006 Роуд Кинг Twin Cam

DEN 1173.00
DEN 1248.00

Од стоката
Во магацинот

Овој комплет опфаќа мотор, менувач и други основно завртки се Инсталира : Не упатство за Инсталација , Бара неколку капки силиконски на матични кога инсталирање на Материјал : ABS Пластика Боја : исто како што сликите покажуваат Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : одговара за 1996-2006 Харли Дејвидсон Роуд Кинг Twin Cam / FLH Модел

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT247-002-CD
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата