.

.

Бања производ Туш Када, Ракавици Exfoliating Мие Кожата Спа Масажа на Телото Scrubber Почиста

Бања производ Туш Када, Ракавици Exfoliating Мие Кожата Спа Масажа на Телото Scrubber Почиста

DEN 28.00
DEN 33.12

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот; Карактеристики :
Замени традиционалните бања пешкир,лесно да се чисти,да се сфати,добро за отстранување на валкани off.
Користење на вашите омилени сапун или туш гел и да уживаат во пријатен туш масажа.
Уникатен ткаат дизајн, може да помогне во олеснување на замор, се промовира циркулацијата на крвта, за да се доживее возбуда на невиден бања.
Обидете се тоа ! Се чувствувате најдобро било кога !
Спецификација :
Боја : СЛУЧАЈНИ БОЈА (Испрати по случаен избор боја,можеби ќе добиете боја која не се покаже во слика.)
Материјал : Полиестер
Големина : Прибл. 18 12cm x (Една големина одговара на повеќето)
Пакет се вклучени :
1pc Тело Scrubber Ракавици
Слики :

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SAFEBET
Тип:
ракавица
Материјал:
Сунѓерот
Употреба:
Чистење
Производот:
ракавица
Примена:
Телото
Број На Модел На:
JJ3605-01
функција 1:
отстрани роговиден
функцијата 2:
масажа
функција 1:
Капење алатки
Производи во категоријата