.

.

Прилагодливи Велосипед Паркинг Рек Тешки Страна Задните Велосипед Потпирачот Удар Стојат Комплет MTB Патот Планински Велосипед возење Велосипед PA0095

Прилагодливи Велосипед Паркинг Рек Тешки Страна Задните Велосипед Потпирачот Удар Стојат Комплет MTB Патот

DEN 482.00
DEN 507.84

Од стоката
Во магацинот

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.5*3cm(H*W*T) Прилагодлива Должина : 34. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Инсталиран во задниот дел пониски вилушка, прилагодлива висина Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Бела,Црна Тежина : Околу 300g Големина : Прибл 34. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.5-40cm Функција : Анти-се лизга на Дното,Тешки Одговара за сите MTB и Патот Велосипед Пакет се Вклучени : 1piece×Велосипед Потпирачот
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние прифаќаме alipay тука. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
sonicworks
Тип:
Прилагодливи Велосипед Потпирачот
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Бела,Црна
Тежина:
Approx 300g
Големина:
Approx 34.5*4.5*3cm(H*W*T)
Прилагодлива должина:
34.5-40cm
Функција:
Анти-се лизга на Дното,Тешки
Одговара:
Одговара за сите MTB и Патот Велосипед
Производи во категоријата