.

.

Пригушувач Двојна Порта Издувните Wt Заптивка НОВИ за STIHL 044 046 MS440 MS460 Пила Делови на Тревникот Strimmer Хеџ Машина Замена

Пригушувач Двојна Порта Издувните Wt Заптивка НОВИ за STIHL 044 046 MS440 MS460 Пила Делови на Тревникот Strimmer

DEN 700.32

Од стоката
Во магацинот


Опис :
- 100% сосема нов и висок квалитет
- Одговара за STIHL 044 046 MS440 MS460 Пила
- Го замени ОЕМ# : 1125 140 0612 / 1128 140 0603 / 1128 140 0600 / 1128 140 0616 / 1128 140 0612 / 1128 140 0607 / 1128 140 0604
Големина На : Прибл. 9x10x11cm/ 3.54 x 3.94 x 4.33 инчен
Спецификација :
- Материјал : Пластика
- Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 Парче на Пила Пригушувач
1 Парче на Заптивка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
градина алатка делови
Производи во категоријата