.

.

Veconor 7 Големини ХСС Само Центрирање Зглоб Пресврт Вежба Битови Прозорец Врати Завртка Дупка Видов Дрво Reaming Кабинет Постави Алатка

Veconor 7 Големини ХСС Само Центрирање Зглоб Пресврт Вежба Битови Прозорец Врати Завртка Дупка Видов Дрво Reaming

DEN 600.00
DEN 705.60

Од стоката
Во магацинот

Нашата цел е задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме љубезно ни дарува со позитивни повратни информации и целокупната детални продажба оценка од 5 ѕвезди. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на цел. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го напишете вашето име и презиме и уредна достава на адреса по ред. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме контактирајте со нас. Мажи-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, гребнатини и така натаму. Ние се обезбеди во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO адреси. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Дрво чипови ќе биде автоматски разрешен од дупки на двете страни на малку и нема да бидат заробени.
Овој производ е прецизното позиционирање и нема поместување. Или, со цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
D0103K07
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
практична:
Yes
Количина:
седум
квалитет:
добро
Состојба:
Нови
Изглед:
Исклучителна
дизајн:
Роман
издржлив:
Yes
Производи во категоријата