.

.

WMDOLL Најновите 168cm јапонски секс кукли со метален скелет Wmdoll секс Вештачки Девојка За Пол машки

WMDOLL Најновите 168cm јапонски секс кукли со метален скелет Wmdoll секс Вештачки Девојка За Пол машки

DEN 95999.52

Од стоката
Во магацинот

јапонски секс кукли со метален скелет Wmdoll секс Вештачки Девојка За Пол машки Фабрика за директна продажба! Фабрика цена !
Ние ветувања :
ВИСОК КВАЛИТЕТ! Гаранција За Квалитет!
Ќе добиете 100% исто како слика кукли
Сите нашите производи се сертифицирани производи
Сертификација : CE, ROHS , ФДУ,ИТН Ако ви треба голи слики ,ве молиме оставете порака или пратете ни е-Маил Опис : TPE
Внатре : TPE со метален скелет
Тежина : 38kg
Висина : 170cm
Биста*половината*хип : 89cmx54cmx97cm
Дупка : Вагината и анусот секс ,орален секс
Вагината длабочина : 18cm ,Анален длабочина : 17cm, Усни длабочина : 13cm( давање и земање) 1 : Lifelike Секси Вистински Целосна Силикони Солидна Љубов Играчка Со Метален Скелет,Вистински Секс Производ 2 : Ова производство, вклучително на целото тело,глава,перика и сет на облека (облека случаен избор) 3 : Ние сме цврсти кукла, НЕ гумени кукла. Нашите секс играчка, имаат вистински живот големина висина
Ве молиме напишете што ви треба вклучувајќи( Глава ,Перика,Кожа,Боја на Очите,Вагината (Изградена во или на Отстранлив ),А ќе се одржи цел ,инаку ќе го испратите нормална боја кукла
Изберете Options Подолу : КОЖАТА ИЗБЕРЕТЕ : ОКО ИЗБЕРЕТЕ : НОГА ИЗБЕРЕТЕ : Ноктите Изберете :

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Normal Foot, Standing Foot
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
100% TPE со метален скелет
Бренд Име:
WMDOLL
Број На Модел На:
168-S2
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
секс кукла:
голема глупак кукли
возрасни кукла:
возрасни производ
силиконски љубовта кукла:
TPE силикони кукла
јапонски силикони секс кукли:
Tpr Секс Кукла
Сексуален начин:
Орален секс,вагинален секс, анален секс,градите
Сексуални позиции:
силиконска вагина секс кукла
Предност:
безбедно,мека,мазна,вистински се чувствуваат,не чуден мирис,со врвен квалитет
секс играчки за мажи:
Највисок Квалитет
Загадување:
Лесно да се чисти
силиконски кукла:
роботот играчка
Производи во категоријата