.

.

Оригинални Нови 7 инчен екран на допир digitizer панел Сензор Стакло ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 Таблета Замена Бесплатен Превозот 10pcs/многу

Оригинални Нови 7 инчен екран на допир digitizer панел Сензор Стакло ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 Таблета Замена Бесплатен

DEN 1104.00

Од стоката
Во магацинот


Оригинални Нови 7" инчен екран на допир digitizer панел Сензор Стакло ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 Таблета Замена Бесплатен Превозот 10pcs/многу
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0
Производи во категоријата