.

.

Француски луксузни кристал лустерот дневна соба и спалната соба Принцезата Соба, детската соба Европски розови цвет керамички Лустерот

Француски луксузни кристал лустерот дневна соба и спалната соба Принцезата Соба, детската соба Европски розови

DEN 15744.00

Од стоката
Во магацинот

Ако ви треба истиот ѕид светлина, ве молиме кликнете тука

Таа е поголема од информацијата

Абажур Боја:
5 глави, 6 глави
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Полиран Челик
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
Up
Стил:
Арт Деко
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
2 година
Тело Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Orcinus orca
Број На Модел На:
NKIIK45
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Производи во категоријата