.

.

Професионални микрофон носителот со интегриран микрофон Микрофон поп shield поп филтер

Професионални микрофон носителот со интегриран микрофон Микрофон поп shield поп филтер

DEN 693.60

Од стоката
Во магацинот


12510 Препорачуваме За Што Обезбедува максимална изолација од вибрации ракување Карактеристики интегрирана поп филтер За Возеле К2, NT1-А, NT1-ЕДЕН исти пар, NT1000, NT2-А, NT2000, NTK, Podcaster и Procaster микрофони Поп штит има две оски амбиент за исклучителна флексибилност Солиден вибрации апсорбер, одговара најмногу на голем пикап microphones Provides максимална изолација од вибрации ракување
Карактеристики интегрирана поп филтер
За Возеле К2, NT1-А, NT1-ЕДЕН исти пар, NT1000, NT2-А, NT2000, NTK, Podcaster и Procaster микрофони
Поп штит има две оски амбиент за исклучителна флексибилност
Солиден вибрации апсорбер, одговара најмногу на голем пикап микрофони
Поп филтерот за да се потисне поп и здив звуци
Articulating главата и телескопски приспособување на висина на дршката за лесно и прецизно позиционирање.
Боја : Црна
Висина : 21cm
Пакет се Вклучени : 1 x Шок Планината
1 x pop филтер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Вградениот Микрофон
Употреба:
Компјутер Микрофон
Пакет:
No
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Бренд Име:
Fasdga
Производи во категоријата