.

.

5 cm Чанта Пресврт Заклучување на Затворање,Пак Заклучување / Слајд Кодот

5 cm Чанта Пресврт Заклучување на Затворање,Пак Заклучување / Слајд Кодот

DEN 2496.00

Од стоката
Во магацинот


5 cm Чанта Пресврт Заклучување на Затворање,Пак Заклучување / Слајд Кодот
Овој објект е одлична за правење на кожна торба за заклучување резерви!!
Боја : Златна / Античкиот Бронза
Материјал : Цинк легура метал
Плаќање
1 ). Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
Превозот :
Ние нудиме се комбинираат превозот !!
стави сите елементи сакате да ја купите и да се продолжи да се исходот потоа испратете ни порака, така што ќе може да ви испрати нова пресметка со комбинирани превозот стапки
1) . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да плати за тоа.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
2 ) Испорака : Од DHL,UPS-от,EMS, FEDEX и TNT,Кина Пост Воздух Mail.
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови; Ако изберете EMS ,тоа ќе трае 7-9 работни денови; Ако изберете Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-37 работни денови.
3) . Испорака обично трае околу 15-25 работни дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.И ние ќе се обезбеди следење на број за да можете да ги пратите на испорака детали.
Ви благодарам многу за вашето внимание ~!
Повратни информации :
Ве молиме потврдете го испорака на aliexpress и ме остави 5 ѕвезди повратни информации откако ќе ја прими.
Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа!
Проверете го мојот други предмети!
Пријавете се за мојата е-маил билтени со додавање на мојот Aliexpress Продавница до вашите Омилени

Таа е поголема од информацијата

Тежина:
36g
Број На Модел На:
RX-432
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Rongxiao
Тип:
кука
Производи во категоријата