.

.

7v3a 7.5 V 3А префрлување напојување 7v 3а 7.5 V 3А ac dc адаптер

7v3a 7.5 V 3А префрлување напојување 7v 3а 7.5 V 3А ac dc адаптер

DEN 541.92

Од стоката
Во магацинот


Поради Акции Статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации
.
Ние не одговорен за изгубени или оштетени предмети, Превозот и Ракувањето не е да се преговара
Ве молиме да се обезбеди комплетна испорака адреса вклучувајќи полно име и валидна Телефон Бр. ,, не PO Box адреса ќе биде предаден.
7 V 3А Префрлување Напојување AC DC Адаптер 7 V3 A DC Напонски Регулатор Адаптер Влезен напон : AC100-240 V 50/60 HZ Излез напон : DC7 V Излез Тековната : 3А Напон на точноста : 5% (без оптоварување) Моќ Поларитетот : позитивниот (+) внатре DC : 5.) Генерално 5-8 дена во Европа, САД, АУ, Јапонија, Сингапур,итн.5 * 2,5 mm Излез од Папочната Должина : 1m
Ние го прифаќаме САМО alipay
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Сите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозот
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот
Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр. Ние ќе ве известиме кога се испраќаат преку e-mail да го твојот регистрирани e-mail адреса. Други земји или оддалечените области може да потрае подолго
Ако изберете превозот од Express ( DHL / UPS / EMS итн.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
7v3a
врска:
Приклучок Во
Производи во категоријата