.

.

KA2284 Моќ Ниво на Батеријата Индикатор за Про Аудио Ниво што Укажува Модул 5 LED Контролер AC DC Сигнал Pcb Одбор 3.5 V-12V

KA2284 Моќ Ниво на Батеријата Индикатор за Про Аудио Ниво што Укажува Модул 5 LED Контролер AC DC Сигнал Pcb

DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот


KA2284 Моќ Ниво на Батеријата Индикатор за Про Аудио Ниво што Укажува Модул 5 LED Контролер AC DC Сигнал Pcb Одбор 3.5 V-12 V
1. Чип : KA2284
2. Напон : 3.5 V-12 V
3. Големината на ниво може да се прилагоди
4. AC и DC сигнали може да бидат контролирани од страна на скокач
5. PCB одбор големина : 29 (mm) x21 (mm)

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Вашиот Цие
Напон:
3.5 V-12V
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
KA2284
Состојба:
Нови
function1:
Моќта На Батеријата Индикатор За Нивото На
function2:
Аудио Ниво Што Укажува
Производи во категоријата