.

.

JIAYITIAN Rear View Camera за Suzuki Jimny XL-7 Grand Vitara SX4 S-Cross CCD Ноќ Визија Обратна Камера Плоча Светилка камера

JIAYITIAN Rear View Camera за Suzuki Jimny XL-7 Grand Vitara SX4 S-Cross CCD Ноќ Визија Обратна Камера Плоча

DEN 1217.28

Од стоката
Во магацинот

Но, некои земји имаат посебни регистарски таблички,Ние исто така може да DIY посебна лиценца плоча камера врз основа на големината на табличка.Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.Висока дефиниција HD камера : Висока дефиниција HD камера може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera 3. За пример
V W VS S k o d a VS A u d i | H y u n d a јас VS K I A | C i t r o e n VS P e o g e o t | N i s s a n VS R e n a u l t
Ако имате било какви прашања во Предлогот за камерата големина и Аудио видео систем за Надградба Rearview Задните Видите
Ве молиме оставете порака и ние ќе ви одговори во време и да се обезбеди инсталирање Примери Живеат Шут Т хенк ќе
за Suzuki XL-7 (2000), ЏИП (5 врати), 2000-2003; за Suzuki XL-7 (2003), ЏИП (5 врати), 2003-2007 година; за Suzuki Jimny (FJ(2005)), ЏИП(3 врати), 2005-2012; за Suzuki Jimny (FJ(2012)), ЏИП(3 врати), 2012-тековно; за Suzuki Grand Vitara (FT;GT), ЏИП(3 врати), 1998-2003; за Suzuki Grand Vitara (FT;GT(2002)), ЏИП (5 врати), 2002-2005; за Suzuki Grand Vitara (JT), ЏИП(3 врати), 2005-2008 година; за Suzuki Grand Vitara (JT(2008)), ЏИП(3 врати), 2008-2012; за Suzuki Grand Vitara (JT(2012)), ЏИП(3 врати), 2012-тековно; за Suzuki SX4 S-крос 2013 2014 2015 2016 тоа Како да се инсталира на камерата (Само за референца) .Шок-доказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Пакет се Вклучени CCD Камера X1 /General manua x1. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера : Со Компензирање на Светлина Возило Камера, вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија 4.ВИ БЛАГОДАРИМЕ Карактеристики 1. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. N otice Почитувани купувачи,проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина , Ние се обидуваме да се обезбеди целосна камера големина информации.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Водоотпорен:
IP68
Агол На Гледање:
170 степен
Паркинг Видот На Помош:
Rearview Rear View Camera
Номинална Напон:
DC 12V
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Жица
Сензор на слика:
PC7080 Сензор
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Производи во категоријата