.

.

Нови Пристигна Младоженецот Tuxedos Тенок Одговара Groomsmen Рецка Lapel Најдобри Man Костум/Младоженецот/Свадбена/Матурска Одговара (Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)

Нови Пристигна Младоженецот Tuxedos Тенок Одговара Groomsmen Рецка Lapel Најдобри Man Костум/Младоженецот/Свадбена/Матурска

DEN 3788.00
DEN 4456.32

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
Ако има некој проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација . ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга .)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.
По проверка на било какви грешки на вратени предмети, ние ќе ви испратиме замени. деколте= ? 2.јакна должина= ? 11.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет . Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа. Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа.
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.стомакот= ? 8.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг . ние топло сакал да ви ги задоволи решение.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка . врвка за околу= ? 6.ако сакате custom size одговара .
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
zy001
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
BIAN ЧЕНГ ЏИЈА YI
Објектот:
мажите одговара
Повод:
Формален повод или свадба партија
боја:
како Слика
Големина:
Standard size
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Ткаенини:
Полиестер
3 Парчиња:
Јакна+вест+панталони
Производи во категоријата