.

.

Супер Леплива Двојно Двострано Лепливи Ленти 2mm-10мм За Мобилен Телефон LCD Екран Стакло

Супер Леплива Двојно Двострано Лепливи Ленти 2mm-10мм За Мобилен Телефон LCD Екран Стакло

DEN 43.00
DEN 51.36

Од стоката
Во магацинот

Опис :
Изработени од не-плетени крпа и премачкување со акрил на двете страни, многу лесно да се работи
Ultrathin и ултра-моќен stickiness
Добро Издржливост, да издржи температура, силно лепило, водоотпорен
Погодна за репарација на мобилен телефон како што се LCD екран на допир панел, се држи школка, екран , flex кабел и така натаму
Спецификации :
Точка Име : Двоен Двострано Селотејп
Материјал : Не ткиво ткаенина, акрилна киселина лепило
Ширина Големина : 0.2 cm, 0.3 цм, 0.4 cm, 0.5 cm, 0.6 см, 0.7 cm, 0.8 cm, 0.9 cm, 1cm
Lenght Големина : 5000cm
Кратко Време Temp Отпорни : 120 centi-степен
Долго Време Temp Отпорни : 80 centi-степен
Боја : Бела
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Должина:
50M
Бренд Име:
YIKAA
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Двојно Двострано Селотејп
is_customized:
Yes
Тип:
Лента
Тип:
Лента
Производи во категоријата