.

.

Американската целосна автоматска кафематот home/комерцијални готвење тенџере Капе кафематот

Американската целосна автоматска кафематот home/комерцијални готвење тенџере Капе кафематот

DEN 5712.00
DEN 11424.00

Од стоката
Во магацинот

Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Ќе преовладува . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте во предвид.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време.5-1 цм ) во мерењето.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. можеби физички производи е мала разлика . 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
tangwu
Капацитет (Првенство):
11-16 чаши
Тип:
Капе Кафематот
Функција:
Кафе Американски
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Број На Модел На:
tangwu
Моќност (W):
1000W
Напон (V):
220-240V/50-60Hz
сертификација:
АДС
Домување Материјал:
Пластични
кодот на производот:
TANGWUF
JR:
339
сертификација:
339
Производи во категоријата