.

.

Карбонски влакна Автомобил Пред Моторот моторот покрива Худ Покритие за Хонда Граѓански година -2017

Карбонски влакна Автомобил Пред Моторот моторот покрива Худ Покритие за Хонда Граѓански година -2017

DEN 22026.00
DEN 25611.36

Од стоката
Во магацинот

Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .0 L 1996 CC 122 Cu. - За Хонда Граѓански 2017 Турбо Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Хонда Граѓански 2016 година ЕКС-L Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Хонда Граѓански 2017 ЕКС-L Седан Со 4 Врати 1.0 L 1996 CC 122 Cu. Вие не може да го направи било која форма надвор од неа без некој вид на поддршка. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Хонда Граѓански 2017 ЕКС Седан Со 4 Врати 1.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја.5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Хонда Граѓански 2017 LX Седан Со 4 Врати 2.0 L 1996 CC 122 Cu.
На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина.5 L 1500 CC 92 Cu.5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Хонда Граѓански 2017 ЕКС-Т Седан Со 4 Врати 1.0 L 2000 CC 122 Cu. (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница.)
Карактеристики На Карбонски Влакна
Карбонски влакна е исклучително силен и мала влакна-засилен полимер кој содржи јаглерод влакна.5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Хонда Граѓански 2017 Турбо Плус Седан Со 4 Врати 1. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата. Ние ги користиме fiberglass поддршка за изградба на скелетот. имаме строга КК пред секоја пратка .5 L 1497 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Хонда Граѓански 2016 Година Турбо Седан Со 4 Врати 1.
Fitment
Одговара За Хонда Граѓански 2016-2017 Направи Модел Година Трим Мотор На Хонда Граѓански 2016 Година Туринг Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Хонда Граѓански 2016 година по СЛУЖБЕНА Седан Со 4 Врати 2.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Таа е поголема од информацијата

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Граѓански
Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Производителот Дел Број:
TJC-HD157
Објектот Должина:
166.5 cm
Објектот Ширина:
111 cm
Објектот Висина:
14 cm
Објектот Тежина:
9 kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил хауба
Осветленост Дел Број:
автомобил хауба
Земја/Регион на Производство:
авто хауба
Поставување на Возило:
автомобил на моторот покритие
Другиот Дел Број:
худ трим
Материјал:
Карбонски Влакна
Автомобил модел:
ЗА хонда граѓански
Fitment:
Одлични
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
Загарантирана
степен:
Врвен квалитет
G. W:
18 кг
MOQ:
Се преговара
Пакет:
Стандардна картон
Функција:
УВ Заштита
Производи во категоријата