.

.

Поголема ѕвезда 4pcs вратата sills scuff footplate,заштита на возилото guard плоча налепница за Dodge Патување 2011-

Поголема ѕвезда 4pcs вратата sills scuff footplate,заштита на возилото guard плоча налепница за Dodge Патување

DEN 1583.04

Од стоката
Во магацинот


Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
EMS изразат испорака трае 5-10 работни дена accroding на нето-ЕМС услуга на земјата. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Плаќање
1 ,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Се користи За Dodge Патување 2011-2016 Материјал : Изработени Од Високо Квалитетен не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Боја : сребро Вклучуваат : 4pcs надворешен со логото ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Многу ви благодариме за поддршката!!! Се надевам дека сте задоволни за нашите услуги! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски бизнис соработка. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2,Обично Кина Пост воздух парцела потреби за 10-15days пристигне до дестинацијата.
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 Set/1 Package.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2011-2016
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
декорација заштита вратата sills
Автомобил модел:
dodge патување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата