.

.

Danjeaner Нови Пристигнување Долг Ракав Гроздобер Чипка Сомот Молив Облекуваат Жените Коленото должина Bodycon Партија се Облекуваат за Божиќ Облечи

Danjeaner Нови Пристигнување Долг Ракав Гроздобер Чипка Сомот Молив Облекуваат Жените Коленото должина Bodycon

DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот


Danjeaner Нови Пристигнување Долг Ракав Гроздобер Чипка Сомот Молив Фустан
Жените Коленото должина Bodycon Партија се Облекуваат за Божиќ Облечи
Забелешка : Ако ви се исполнат следниве два услови,можете да добиете $2 купони за вашата следна цел : 1.ве молиме да ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди за детална оценка . 2.Внеси купувачот се покаже на повратни информации или вашиот СНС,како што се FACEBOOK,VK,INSTAGRAM,ITAO,БЛОГ или на други социјални медиуми

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
DANJEANER
Материјал:
Сомот,Полиестер
Декорација:
Чипка
Сезоната:
Есен
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
C778
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Молив
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата