.

.

Pendant Светла Јапонски цврсто дрво ресторан спалната соба дневна соба LED светилка креативна личност голем круг дијамант pend LU718111

Pendant Светла Јапонски цврсто дрво ресторан спалната соба дневна соба LED светилка креативна личност голем

DEN 13824.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Абажур главен материјал : Дрво
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
големина

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Тело Материјал:
Дрво
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Производи во категоријата