.

.

1Pcs Бебе Pacifier Свежа Храна Млеко Nibbler Фидер Деца Брадавица Хранење Безбедно Бебе Материјали Брадавица Teat Pacifier Шишиња

1Pcs Бебе Pacifier Свежа Храна Млеко Nibbler Фидер Деца Брадавица Хранење Безбедно Бебе Материјали Брадавица

DEN 24.00
DEN 29.28

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Pacifier
Бренд Име:
Aelorxin
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Силикони
Пакување:
Еден натоварени
Големина:
1
Возраст:
> 4 месеци
Број На Модел На:
Pacifier
Производи во категоријата