.

.

Faldas Saia Секси Чиста Tulle Здолништа За Жените Само 3 Слој Tulle Не Поставата Коленото Должина Tulle Здолниште 2018 Мода Возрасни Здолниште

Faldas Saia Секси Чиста Tulle Здолништа За Жените Само 3 Слој Tulle Не Поставата Коленото Должина Tulle Здолниште

DEN 860.00
DEN 955.20

Од стоката
Во магацинот


Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Plz Се Обрне Внимание На Ова : Здолниште Боја Е Слободна Од Нашите Боја Шема !
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји.Четирите Главни Изразува. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе. На Бразил може да биде околу 30 дена. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
Црна Здолништа Tulle
Декорација:
Никој
Бренд Име:
WDPL
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
здолниште:
Може Да Се Сопствени Направени
Стил:
Моден Стил На Лолита
здолниште боја:
Здолништа Боја Слободни
Блузи Или Тенкови Боја :
Боја Слободни
Сезоната:
слободни
Стил:
Моден
Производи во категоријата