.

.

Американски стил pendant светилка индустриски воздух ресторан срна главата ретро бар табела еленски оригиналност стакло pendnat светлина ZA9124

Американски стил pendant светилка индустриски воздух ресторан срна главата ретро бар табела еленски оригиналност

DEN 9504.00

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : СТАКЛО+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D36 CMH60 CM

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
LL1
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Браун
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Број На Модел На:
171108
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
000
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
565
Производи во категоријата