.

.

Нови 3 парчиња / set Погодно да се носи метална кука капчиња алуминиум плетење машина за плетење DIY занает плетење додатоци

Нови 3 парчиња / set Погодно да се носи метална кука капчиња алуминиум плетење машина за плетење DIY занает

DEN 225.12

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тип : Keychain Капчиња Hooks Weaving Алатки Џемпер Игла
КОЛИЧИНА : 3 PCS
Големина на : 3.0/4.0/5.0 ММ
Бои : исто како picture Packed
Тежина : 10g
Алуминиум Капчиња Hooks For Луѓе : Мама,Баба,Тетка,Дама Како Подарок
Производот Број : RX879
Место на Потекло : Кина (Копно)
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
плетење
Бренд Име:
QJH
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
3.0/4.0/5.0MM
Бои:
Како што е прикажано
Тежина:
10g
Производи во категоријата