.

.

WEVENI Був Форма Чанта Модел Копче Синџир Копче Прстен За Жените Торба Декорација Шарм Мода Акрилик Накит Keychain Додатоци

WEVENI Був Форма Чанта Модел Копче Синџир Копче Прстен За Жените Торба Декорација Шарм Мода Акрилик Накит Keychain

DEN 228.00
DEN 325.44

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WAK349
Пол:
Жените
Бренд Име:
WEVENI
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Пластични
Обликотшема:
Чанта
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Браун
Нето тежина:
40.4 g
Повод:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
Подарок за:
Љубовник,Пријател,ќерка
Пад на превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
шарм големина:
84mm x 51mm
Производи во категоријата