.

.

Вистински ЗА Dell FO POWEREDGE R610 PCI-E СТОЛБ ОДБОР X387M 0X387M

Вистински ЗА Dell FO POWEREDGE R610 PCI-E СТОЛБ ОДБОР X387M 0X387M

DEN 1702.56

Од стоката
Во магацинот

Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R610
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK
Производи во категоријата