.

.

IC нови оригинални MT29F2G08 MT29F2G08AADWP 29F2G08 29F2G08AAD TSOP48 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални MT29F2G08 MT29F2G08AADWP 29F2G08 29F2G08AAD TSOP48 Бесплатен Превозот

DEN 2739.00
DEN 3340.80

Од стоката
Во магацинот


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Datasheets MT29 F2 G08 AAD,ABD Производ Фотографии MT29 F4 G-48 TSOP Стандарден Пакет 1,000 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејна Меморија Серија - Пакување Лента & Ролна (TR) Формат - Меморија ФЛЕШ Меморија Тип на ФЛЕШ - NAND Меморија Големина 2 G (256 M x 8) Брзина - Интерфејс Паралелно Напон - Снабдување 2.7 V ~ 3.6 V Оперативни температури -40°C ~ 85°C Пакет / Случај 48-TFSOP (0.724", 18.40 mm Ширина) Снабдувачот Уред Пакет 48-TSOP јас Други Имиња 557-1355-2

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата