.

.

Новите 7 инчен За BQ 7061G 3G Таблет на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен За BQ 7061G 3G Таблет на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Бесплатен Превозот

DEN 206.40

Од стоката
Во магацинот


Новите 7" инчен За BQ 7061 G 3 G Таблет на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Бесплатен Превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
BQ 7061G 3G
Производи во категоријата