.

.

Бебето Спие Проектор Светло Играчка Ноќна Приказна Животинско Слајд Светлина-up Играчка Раниот Развој Играчка За Деца Деца Деца

Бебето Спие Проектор Светло Играчка Ноќна Приказна Животинско Слајд Светлина-up Играчка Раниот Развој Играчка

DEN 179.00
DEN 266.88

Од стоката
Во магацинот


Бебето Спие Проектор Светло Играчка Ноќна Приказна Животинско Слајд Светлина-up Играчка Раниот Развој Играчка За Деца Деца Деца
Параметри :
Име : Светло Проектор
Материјал : ABS пластика + електронски компоненти
Напојување : 3 * копчето батеријата
Пакување : блистер пакување
Применливи возраст : над 3 години
Големина на : (прибл.)
1) Производ големина : 12*2.8*4 cm/ 4.72*1.10*1.57 во
Животински свет, транспорт, простор универзумот, подводниот свет
Пакување листа :
Светлото * 1
Проекција слајд * 4
Копчето батеријата * 3

Таа е поголема од информацијата

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Број На Модел На:
Бебето Спие Проектор
Бренд Име:
CIKOO
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Производи во категоријата