.

.

Преносни Свитлива Труба Tripod Носителот Стојат Метал Нога Монтажни Професионални Додатоци За Заштита На Инструмент

Преносни Свитлива Труба Tripod Носителот Стојат Метал Нога Монтажни Професионални Додатоци За Заштита На Инструмент

DEN 546.00
DEN 993.12

Од стоката
Во магацинот


Оваа tripod е дизајниран за труба.
Карактеристики :
Издржливи метална нога база може да завртка во колче, лесно да се спакуваат и да се носат заедно.
3pcs чувствува влошки се држиме за пластични колче за заштита на инструмент од нула.
Има труба stably.
Дизајниран за труба.
Спецификации :
Материјал : Метал и Пластика
Носителот големина(нозе завртка во peg) : 17.5 * 10.5 * 10.5 cm / 6.9 * 4.1 * 4.1 во
Држач тежина : 204g / 7.2 оз
Пакет големина : 18 * 11 * 11cm / 7.1 * 4.3 * 4.3 во
Пакет тежина : 283g / 10oz
Answer : ___________________________ Note :
На труба покажа дека на сликата не е вклучена.
Пакет Листата :
1 * Tripod

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M620
Име на производ:
tripod
Материјал:
метал и пластика
За:
труба
Производи во категоријата