.

.

honglue Мотоцикл модифицирани шофершајбната декорација Шофершајбната имитација на карбонски влакна покритие За ЈАМАХА TMAX TMAX530

honglue Мотоцикл модифицирани шофершајбната декорација Шофершајбната имитација на карбонски влакна покритие

DEN 912.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Име На Модел:
TMAX530
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
honglue
Објектот Висина:
1inch
Motobike Направи:
Јамаха
Производи во категоријата