.

.

FAMSHIN Нови 6 Пар/set Гроздобер Златна Боја Голем Круг Обрачот Обетки за Бисер Чистење Обетки Уво Жените Earring Поставите Партија Накит

FAMSHIN Нови 6 Пар/set Гроздобер Златна Боја Голем Круг Обрачот Обетки за Бисер Чистење Обетки Уво Жените Earring

DEN 124.00
DEN 248.64

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот на дел димензии. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
FAMSHIN Нови 6 Пар/set Гроздобер Златна Боја Голем Круг Обрачот Обетки за Бисер Чистење Обетки Уво Жените Earring Поставите Партија Накит
Карактеристики : FAMSHIN Нови 6 Пар/set Гроздобер Златна Боја Голем Круг Обрачот Обетки за Бисер Чистење Обетки Уво Жените Earring Поставите Партија Накит 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на фотографиите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме Милениче 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SKU E416
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
FAMSHIN
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Големина (Должина * Ширина):
0.6*5.5
Производи во категоријата