.

.

Нови Пристигнување Темно Сина, Младоженецот Tuxedos Едно Копче Мажите Одговара (Јакна+Вест+Панталони+вратоврска) Палто Јакна Свадба Партија Формален Повод

Нови Пристигнување Темно Сина, Младоженецот Tuxedos Едно Копче Мажите Одговара (Јакна+Вест+Панталони+вратоврска)

DEN 3438.00
DEN 4044.96

Од стоката
Во магацинот


Неисправни производи ќе бидат понудени за размена.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .стомакот= ? 8. врвка за околу= ? 6. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле. тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.бедрото= ? 13.Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг .панталони должина= ?
12.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.половината= ?
9.
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.
Благодарение & Среќен шопинг!.
По проверка на било какви грешки на вратени предмети, ние ќе ви испратиме замени. ние топло сакал да ви ги задоволи решение.јакна должина= ? 11. деколте= ? 2. ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга . Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа. Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
zy001
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
BIAN ЧЕНГ ЏИЈА YI
Објектот:
мажите одговара
Повод:
Формален повод или свадба партија
боја:
виолетова,сина,црна
Големина:
Standard size
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Ткаенини:
Полиестер
Производи во категоријата