.

.

YAFEI Анален Монистра Силиконски задник Plug Дилдо за Жени Геј Силна Вшмукување Чаша Анален играчка Водоотпорен Унисекс Анален Секс играчки за Мажи

YAFEI Анален Монистра Силиконски задник Plug Дилдо за Жени Геј Силна Вшмукување Чаша Анален играчка Водоотпорен

DEN 201.60

Од стоката
Во магацинот


YAFEI Анален Монистра Силиконски задник Plug Дилдо за Жени Геј Силна Вшмукување Чаша Анален играчка Водоотпорен Унисекс Анален Секс играчки за Мажи
Опис : 1.Висок степен на медицински силиконски материјал, безбедно и без мирис. 2.Мазна површина како кожата допре 3. Производ големина : L11cmx D5.1cm. 4.Вшмукување чаша, рацете слободни. 5.100% водоотпорни,лесно е да се користи и чиста. 6. Боја : Црна,Роза,Виолетова 7.Да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите производи во тајна состојба,пакетот ќе биде црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс. 8.12 Месец Гаранција 9.Чистење : По употреба,Аналниот играчки треба да се чистат наскоро ,Топла вода и сапун може да се користи за чистење ,со специјален детергент и средства за дезинфекција . Дозволете им на вашите играчки да се исуши пред складирање на ладно, темно место.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
L11cm*D5.1cm
Број На Модел На:
YF-AN014
Бренд Име:
YAFEI
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
L11cm*D5.1cm/as picture
боја:
црна,виолетова,црвена
Материјал:
Силикони
Водоотпорен:
Yes
Func:
со силна вшмукување чаша
Производот:
Аналниот plug возрасни
Недвижности:
секс играчки за жени
Број На Модел На:
задник приклучок
Neight:
46g
Производи во категоријата