.

.

SWMAKER Prusa i3/Anet истиснување тркала/вози опрема месинг екструдер се хранат опрема 26 заби хранење со вжарено се хранат тркала

SWMAKER Prusa i3/Anet истиснување тркала/вози опрема месинг екструдер се хранат опрема 26 заби хранење со вжарено

DEN 268.00
DEN 281.76

Од стоката
Во магацинот


Производ големина : 11mm*11mm, (понесе : 5mm, опрема дел : 7mm)
Одредување на завртка : две М3, шест аглите внатре
Број на заби : 26 заби
Тежина : 5g
Материјал : Месинг
3 D печатач структура погоден за makerbot или 1.75 mm потрошен материјал

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Anet
Бренд Име:
SWMAKER
Тип На Објект:
J-раководител
Е стандарден парче?:
Стандардни Делови
Текстурата на материјалот:
Бакар
Обликот:
Се Покрене Опрема
Позиција:
Надворешна опрема
Површината на забот цврстина:
Појачани површина
Производи во категоријата