.

.

Elengent Врвен Квалитет ААА+ Кубни Циркони Алки Прилагодливи Плоштадот Rhinestones Бакар Гривни За Жените Роденден Подароци Б-078

Elengent Врвен Квалитет ААА+ Кубни Циркони Алки Прилагодливи Плоштадот Rhinestones Бакар Гривни За Жените Роденден

DEN 547.00
DEN 692.64

Од стоката
Во магацинот


*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ви благодарам многу!
Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ви благодариме за разбирањето. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Злато Во Боја, Розово Злато Во Боја, Платина Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
позлата:
Роуз Златна Боја
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Б-078
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Се 8
Поставување Тип:
Prong поставување
Функција:
Фитнес Тракер
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Шарм Алки
Стил:
Моден Трендовски
Главниот Камен:
Кубен Циркони
обложено:
Бело злато боја/розово злато боја /златна боја
квалитет:
ААА Врвот Одделение
Пакет:
Opp вреќа/Velet Торбичка/Подарок Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Occassion:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија/ Свадба,Шопинг
Големина:
Прилагодлива големина
Производи во категоријата