.

.

Мотоцикл Задни Диск Сопирачки ЗА ХОНДА XR 440R XR440R 2006 2007 XR 600R XR600R 1991 1992 1993 1994 1995 1996-2000brake Роторот

Мотоцикл Задни Диск Сопирачки ЗА ХОНДА XR 440R XR440R 2006 2007 XR 600R XR600R 1991 1992 1993 1994 1995 1996-2000brake

DEN 1939.00
DEN 2731.20

Од стоката
Во магацинот


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 4 Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : Сребрена Димензија : Надворешниот Дијаметар : 22 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment : ЗА ХОНДА XR 440 R 2006-2007 ГОДИНА ЗА ХОНДА XR 600 R 1991-2000 Пакет се Вклучени : 1 x Задни Диск Сопирачки Роторот.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
ARASHI
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
000inch
Специјални Функции:
Задните Сопирачки Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
000inch
Објектот Дијаметар:
22cm
Име На Модел:
DBS2018M
Модел:
DBS2018M
Fitment:
XR 440R 06-07;XR 600R 91-00
Производи во категоријата