.

.

Рачен Пренослив Метал Детектор Откријат Длабоко Чувствителни Пребарување злато метал детектор pinpointer

Рачен Пренослив Метал Детектор Откријат Длабоко Чувствителни Пребарување злато метал детектор pinpointer

DEN 2627.00
DEN 3283.68

Од стоката
Во магацинот


* Чувствителност Поставување
Автоматско подесување,без прилагодување. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Злато Детектор на ПРО-ПОКАЖУВАЧ е договор за обновување на мали предмети во широк спектар на лов услови. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Притиснете го Режимот на префрлување копчето за 1 секунди, краток тон за предупредување ќе се чуе.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
1 X метал детектор
1 X заштитен ракав
1 X инструкции
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ако се притисне повторно, тоа ќе се врати назад на аудио режим.Ќе најдете Злато Детектор на ПРО-ПОКАЖУВАЧ да се неопходен инструмент за :
* Брзина цел обнова
* Точно да се најде мали објекти
* Спречување на копа големи дупки
* Да се идентификуваат повеќе објекти во близина на близината
* Барање во тесна внатрешни површини(ѕидови,тавани)
* Служи како алатка pinpointer за лоцирање на метални цевки,канал,арматурата,итн.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
метал Детектори
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
DIY Материјали:
Металугрија
Со LCD Екран Или Не:
No
Производи во категоријата