.

.

LED Напојување Полначот Трансформатор Адаптер 1А 2А 3А 110V 220 V за 12V За LED Лента ЕУ НИ Приклучок за Кабелот

LED Напојување Полначот Трансформатор Адаптер 1А 2А 3А 110V 220 V за 12V За LED Лента ЕУ НИ Приклучок за Кабелот

DEN 144.00
DEN 179.52

Од стоката
Во магацинот


Излезен Напон : DC12 V Влезен Напон : AC100-240 V Фрекфенција : 50/60 Hz должина на кабелот за Напојување : 1 Метар Приклучок : ЕУ / САД Plug Претпазливост : Внатрешна употреба само што Овој адаптер за напојување е совршен за led светлата ленти,исто така и за други електронски производи

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
12V 1A, 12V 2A, 12V 3A
боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Гаранција:
-
Карактеристики:
ac да dc
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Излезниот Напон:
12v
Бренд Име:
coolo
Влезен Напон:
190-240V
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
DC12V
Приклучок Тип:
EU
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Тежина:
135g
Производи во категоријата