.

.

hzew Потковица Човек се прошетаат коњ pendant ѓердан потковица ѓердани

hzew Потковица Човек се прошетаат коњ pendant ѓердан потковица ѓердани

DEN 90.72

Од стоката
Во магацинот


Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн, доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
многу животински : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци,
жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
топла продажба во нашата продавница

Таа е поголема од информацијата

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hzew
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
ios
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
лепак
Производи во категоријата