.

.

Пар ДРВО, Месинг Дрвото на Животот Уво Тунелот Уво Reamer Мерачи Седло Уво Приклучоци 2017 Жешко Тело Пирсинг Накит 8-20mm

Пар ДРВО, Месинг Дрвото на Животот Уво Тунелот Уво Reamer Мерачи Седло Уво Приклучоци 2017 Жешко Тело Пирсинг

DEN 145.00
DEN 157.92

Од стоката
Во магацинот


Тип : Уво Тунели & Приклучоци Материјали : Дрво, Метал : Хируршки Челик Големина : 8мм(0 колосек), 10мм(00 колосек), 12mm(1/2 Инчи), 14mm(9/16 Инчен), 16mm(5/8 Инчи), 18mm(11/16 Инчен), 20mm(3/4 Инчи) Забелешка : (ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.) Пакет се Вклучени : 1 Пар x Earring

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Стил:
Етнички
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
SKU-CY1226
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Пирсинг, Уво приклучоци, Телото накит
Материјал:
Дрво
Метал:
Хируршки Челик
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8-20MM
Стил:
мода, секси
Обликот:
дрвото на телевизија
Производи во категоријата