.

.

Божиќ мода накит Црвено глеѓ класичната цвет мода S925 sterling silver мушка шарм за белегзии и ѓердан

Божиќ мода накит Црвено глеѓ класичната цвет мода S925 sterling silver мушка шарм за белегзии и ѓердан

DEN 641.00
DEN 696.96

Од стоката
Во магацинот


Повод : Подарок/свадбена/партија/годишнина/Роденден/Други
Стил : Европски и Американски Стил
Материјал
925 Sterling Silver
Стил
Европската Американски Стил
Мушка Големина
За мм
Дупка Со Големина
околу 4.5 мм
Тежина
За 3g
Повод
Свадба/Партија/Годишнината/Daywear/Роденден/Вљубените 's ден подарок/Други
Одговара
Европската шарм нараквица,Змија синџир,Закачам,Ѓердан,Обетки кука,Приврзоци накит DIY одлуки.
Напомена :
вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи го и нашиот производ и услуга,или
друга работа),ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинска испостава detemine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред
купување.
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена,треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена,треба да ја плати превозот.
Ќе се 15-45 работни дена, слободни shiping.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Русија
Бразил
60-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Feed back :
1( за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ја и нашата
Информации за производот и услугата,или друга работа).ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред
Да го оспори,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2( Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5stars)
За нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
чекор напред
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
SF114C
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 3g
Материјал:
Сребро.
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
100% S925 Sterling Silver Материјал
Метал Печат:
s925
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Жените или унисекс
Главниот Камен:
Цирконот камења
Тежина:
About 3g
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
about mm
Производи во категоријата