.

.

Ласерски Означување 51MM/61MM Мотоцикл Издувни Цевки Мото Избега Пригушувач Цевка за yamaha YZF R125 R15 R25 р 125 15 25 мт-07 мт-09 мт

Ласерски Означување 51MM/61MM Мотоцикл Издувни Цевки Мото Избега Пригушувач Цевка за yamaha YZF R125 R15 R25

DEN 1863.00
DEN 2069.76

Од стоката
Во магацинот


состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Злато
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
13.4inch
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
RH2-EP-076
Објектот Ширина:
2inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Објектот Тежина:
1.30kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
мотоцикл издувна цевка
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
нерѓосувачки челик издувна цевка
Производи во категоријата