.

.

Common rail Дизел гориво инјектор EJBR03301D заеднички железнички инјектор за JMC Транзит За 2,8 L

Common rail Дизел гориво инјектор EJBR03301D заеднички железнички инјектор за JMC Транзит За 2,8 L

DEN 3785.00
DEN 3984.00

Од стоката
Во магацинот


Мисија & Цел
1.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.Прецизни спарени делови се распоредуваат во парови и не може да бидат разменети. Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.Како е квалитетот на вашиот Делфи контрола вентил?
Re : Нашата фабрика се занимава со високо-технолошки дизел мотор делови.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови. Изгледот и квалитетот на нашите производи имаат постигнато меѓународната напредно ниво.
Опрема екранот
Тест на производот
Производ екранот
Магацин агол
.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Колку е товар полнење?
Re : товарни полнење зависи од изразат како што TNT,DHL,UPS-от,Fedex,EMS.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Имаме воспоставено долгогодишна соработка со повеќе клиенти, и не се receiced каква било поплака. Имаме напредна технологија и за управување со системот за да се осигура дека секој производ ги исполнува високи стандарди.Ние сме подготвени да се најде спогодбено решение за вас. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.што е со рок на плаќање?
Re : Можеме да го прифатиме T/T,Wester Union,Money Gram.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата